Motory Geiger Antriebstechnik 100% MADE IN GERMANY

Již řadu let dáváme do našich exteriérových žaluzií pohony Geiger Antriebstechnik. Máme k tomu své důvody. Věříme jim. A zde je pár důvodů proč.

„Pro nás není produkt dobrý ve chvíli, kdy je hotový. Hotový je tepve tehdy, když je dobrý!“

Pohony Geiger pohybují žaluziemi, roletami, markýzami, screenovými roletami, pergolami a dalšími produkty na ochranu proti slunečnímu záření. Setkáte se s nimi všude tam, kde záleží na kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Geiger Antriebstechnik motory

Spolehlivé a vyzkoušené komponenty zaručují bezpečnou a rychlou montáž a optimální vyladění točivého momentu. Solidní zpracování všech motorů Geiger je měřítkem spolehlivosti, délky použitelnosti, spotřeby energie a nepatrných emisí hluku. Dlouholeté zkušenosti a nikdy neustávající vývoj techniky i materiálů opravňuje systémové komponenty Geiger k zařazení do kategorie high-tech.

„Záruka 5 let včetně nákladů na výměnu.“

U žádného jiného výrobce pohonů nenajdete to, co u firmy Geiger – všechny vývojové stupně produktů soustředěné pod jednou střechou a tím pádem i dokonalý přehled o kvalitě. Firma Geiger si veškeré komponenty vyvíjí a vyrábí sama, a tak není závislá na žádných subdodavatelích a na jejich případné kolísající kvalitě.

Geiger Antriebstechnik

Od okamžiku založení vyrábí firma Geiger výhradně v tradičním závodě v Bietigheim-Bissingen. Všechny fáze života produktu od první myšlenky až po sériovou výrobu probíhají ve vzájemné prostorové i technologické blízkosti. Přípravné práce, výroba a aplikace motorů i plastů – všechny pracovní kroky až po konečnou montáž se odehrávají v jednom závodě. Kvalita Geiger je 100% Made in Germany. Bez kompromisů.

Geiger Antriebstechnik

Všechny kroky – od nápadu až k hotovému produktu – provázejí, kontrolují a optimalizují odborníci z jednotlivých oddělení. Kontrola materiálů a jednotlivých dílů je přitom na prvním místě. Míra selhání pouhých 0,06% vynesla firmu Geiger na nejvyšší příčku stupnice spolehlivosti mezi výrobci hnacích motorů na celém světě.

„V souladu s přírodou“

Vědomí odpovědnosti znamená pro firmu Geiger také práci s ekologickými a obnovitelnými zdroji surovin a důslednou recyklaci. Geiger tak s hrdostí nabízí efektivní a recyklovatelné konečné produkty.

„Nezávislí, vědomí si svých tradic.“

Geiger Antriebstechnik je firma pověstná mimořádnou vertikální integrací a právě proto je taková jaká je – silná, svébytná a nezávislá a to i v historii firmy. Z jedné dílny vznikl významný průmyslový podnik, který je dnes v rukou rodinné nadace. Kodex nadace předepisuje věrnost místu a reinvestování zisku do vlastního vývoje a výroby. Firemní kultura je otevřená vůči společnosti a vyznačuje se vyhraněnou vlastní odpovědností a vysokou motivací pracovníků.

Geiger Antriebstechnik

Podívejte se i přímo na web výrobce Geiger Antriebstechnik.