Markýzy s výsuvným volánem Plus

Znáte ten pocit, kdy se slunce skloní k obzoru a vy jste oslněni přestože je nad vámi vysunutá markýza? Seznamte se s výsuvným volánem Plus od výrobce Weinor, který tento problém jednou provždy vyřešil.

Výsuvný volán Plus je prakticky svislé prodloužení výsuvné markýzy. Po kompletním vysunutí markýzy máte možnost spustit ještě navíc svislou přední textilii, která zastíní i přední část vaší terasy a dopřeje vám také více soukromí.

Abyste se necítili jako v uzavřeném prostoru, tak se volán Plus většinou vyrábí s textilií Soltis, která díky speciální jemné perforaci zaručuje nejen dokonalou ochranu před sluncem, teplem a pohledy kolemjdoucích, ale také výhled do exteriéru.

Weinor výsuvný volán

Volán Plus lze ovládat motorem i klikou. U motorického ovládání je ve výsuvném profilu markýzy instalován druhý elektromotor, který spouští výsuvný volán. V tomto případě lze výsuvný volán spustit jen tehdy, kdy je markýza kompletně vysunutá. Lze také zkombinovat motorické ovládání markýzy a manuální klikové ovládání výsuvného volánu.

Podívejte se jak vypadá výsuvný volán v praxi: