Aktuality

 
Nová kolekce plisé látek
22.10. 2018
Nová kolekce plisé látek

Rozšířili jsme naši kolekci plisé látek a věříme, že širokým výběrem nyní uspokojíme i náročné zákazníky. Ať už toužíte po průsvitné, ale neprůhledné látce, po transparentní záclonce, zatemňující látce pro příjemné spaní nebo designové látce ve tvaru medové plástve, určitě si u nás dokážete vybrat. 

 

I nadále zůstáváme věrni čistým jednoduchým tkaninám bez vzorů. Tuto filozofii čistých "plain" barev držíme už od roku 2006, kdy jsme plisé začali poprvé vyrábět na základě udělené licence od německé firmy Benthin, od které dodnes odebíráme veškeré komponenty. Kromě látek, které jsou od holandské firmy Lienesch

 

Naše nová kolekce se skládá z látek Basel Perla, Bari, Hamar a Rioja. 

 

Basel Perla

 - klasická průsvitná, ale neprůhledná látka. 

 

 

Látka Basel Perla vyniká svou schopností rovnoměrně a jemně filtrovat světlo. Díky perlivému povlaku na zadní straně látka optimálně odráží dopadající světlo a zabraňuje tak přehřívání interiéru. Má skvělé nehořlavé vlastnosti a svým jedinečným stylem se hodí jak pro rezidenční, tak komerční prostory. 

 

 

Bari

 - jemně transparentní, průsvitná látka

 

 

Poloprůhledná tkanina Bari kombinuje skvělé nehořlavé vlastnosti a svěží vzhled tkané látky. Díky materiálu 100% Trevira CS je z látky cítit přirozenost na pohled i na dotyk. Látka dokáže v každém prostoru probudit jedinečnou atmosféru a svým použitím je vhodná pro rezidentní i komerční prostory. 

 

 

Hamar

  - neprůhledná, neprůsvitná látka

 

 

Hamar je dvoutónová textílie, která se skládá ze tří vrstev. Přední barevná vrstva doplňuje barevnost interiéru zatímco zadní bílá vrstva zaručuje stejný vzhled oken z exteriéru. Obě vrstvy jsou odděleny neprůhledným filtrem, který zaručuje dokonalé zatemnění. Látka Hamar je k dispozici v šesti barevných odstínech a perfektně se kombinuje s kolekcí látek Basel Perla, které jsou dostupné ve stejných odstínech. 

 

 

Rioja

  - látka z širší kolekce Honeycell v průsvitném i zatemňujícím provedení, tvar profilu látky připomíná medovou plástev

 

 

Poloprůhledná látka Rioja je skvelým příkladem výjimečnosti dvojitých plisovaných látek Honeycell. Díky 25 mm struktuře, která připomíná plástev medu, má látka výborné izolační vlastnosti. V průběhu léta tak drží teplo venku a v zimě zase uvnitř. 

 

Zatemňující verze Rioja BO je dostupná ve stejných barvách jako Rioja a lze je tak dohromady perfektně kombinovat. Díky vnitřnímu stříbrnému povlaku jsou izolační vlastnosti látky ještě zdokonaleny. Tento efekt je navíc zesílený zadní reflexní bílou vrstvou. 

 

 

 

Pokud vás již otravují klasické hliníkové žaluzie nebo svinovací rolety, neváhejte a dopřejte svým oknům luxus, který si zaslouží. Kontaktujte nás nebo nám napište poptávku. Rádi k vám osobně přijedeme naši kolekci představit a doporučit vhodné provedení na míru vašim oknům. 

 

Hledáme technika do pražské pobočky
13.4. 2016
Hledáme technika do pražské pobočky

Do naší pražské pobočky přijeme montéra/technika na hlavní pracovní poměr. Předpokládáme zkušenosti s montážní stínící techniky a zevrubná orientace ve výrobcích stínící techniky na trhu.

 

Co nabízíme:

- služební auto

- služební telefon

- služební notebook

- zázemí kanceláře na Hyacintové 8

 

Co požadujeme:

- zkušenost v oboru

- dobrou práci se zákazníky a příjemné vystupování

 

Mzdové podmínky a další podrobnosti po osobní domluvě.

 

Dotazy prosím posílejte vedoucímu pražské pobočky panu Ondřejovi Hozákovi:

hozak@systra.cz

tel.: 608100425

 

Nová markýza Semina Life
31.1. 2017
Nová markýza Semina Life

Nová markýza Semina Life od výrobce Weinor je novým přírustkem do rodiny kazetových markýz tohoto předního německého výrobce markýz.

 

 

Na první pohled zaujme designově zajímavou a svěží zaoblenou kazetou, která ja na bocích uzavřena designovým zaoblenými krytkami, které lze kombinovat ve dvou různých barvách.

 

 

 

Markýza je vybavena všemi moderními technologiemi, které má Weinor k dispozici. LED světla, výsuvný volán plus, ramena Long Life Arm a samozřejmě vše 100% Made In Germany

 

Zaujala vás markýza Semina Life? Napište nám poptávku nebo rovnou zavolejte na jeden z našich kontaktů. Přijedeme k vám osobně markýzu představit, zaměřit místo montáže a předat veškeré ostatní informace. 

 

Více zde: www.systra.cz/weinor-semina-life

Rychlý motor Geiger Duo-Drive
25.5. 2016
Rychlý motor Geiger Duo-Drive

Německý výrobce motorů Geiger Antriebstechnik vyvinul nový typ dvourychlostního motoru Duo-Drive. V současné době se z hlediska rychlosti motoru pro exteriérové žaluzie vždy muselo sáhnout ke kompromisu. Kdyby byl motor příliš rychlý, nebude možné komfortně naklápět lamely. Pomalý motor zase příliš pomalu vytahuje žaluzii. Což může vadit zejména u předokenních žaluzií osazených před dveřmi na terasu či na balkon.

 

 

Tomu je nyní konec. Geiger Antriebstechnik představuje Duo-Drive, který zvládá obě funkce současně. Pomalou fázi při naklápění lamel a rychlou fázi při vytahování žaluzie.

 

 

 

Dva rychlostní módy v jednom motoru

 

9 otáček za minutu pro komfortní naklápění lamel

 - ztrojnásobení času pro pohodlné naklopení lamel do požadovaného sklonu

 - tišší otevírání a zavírání lamel

 - optimálně nastaveno pro naklápění lamel pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače

 

39 otáček za minutu pro svižné vytažení žaluzie

 - rychlejší ochrana žaluzie při sepnutí větrného senzoru

 - větší komfort díky vyšší rychlosti vytahování žaluzie

 - ideální pro vysoké žaluzie nebo pro žaluzie osazené před dveřmí na terasu či na balkon

 

Podívejte se na srovnání Duo-Drive a standardního motoru:

 

 

 

Neváhejte a napište nám poptávku na předokenní žaluzie s Duo-Drive motorem.

Boční ucpávky pro atypické žaluzie Sinline a Slopeline
25.2. 2016
Boční ucpávky pro atypické žaluzie Sinline a Slopeline

Pro šikmé a obloukové žaluzie nyní nabízíme plastové boční ucpávky v černém nebo transparentním provedení.

 

Na 3D tiskárně můžete opravdu cokoliv. Proto Vám vyrobíme boční ucpávky nosníku šikmých nebo obloukových žaluzií vždy přesně na míru dle sklonu nebo radiusu žaluzie. K zakázce je navíc dostanete zcela zdarma.

   
Boční ucpávka nosníku pro atypické žaluzie Boční ucpávka nosníku pro atypické žaluzie

 

Odkazy:

Šikmá žaluzie Slopeline®

Oblouková žaluzie Sinline®

Nový Pergotex II od Weinor
17.2. 2016
Nový Pergotex II od Weinor

Užijte si pobyt venku. Bez ohledu na počasí!

 

Posuvná pergola Pergotex II od německého výrobce Weinor vás ochrání před větrem, deštěm a UV zářením, ale zároveň vám ponechá skvělý pocit z pobytu na čerstvém vzduchu. Jestli si chcete užívat sluníčko, stačí zmáčknout jediné tlačítko a látka se stejně jako posuvná střecha kabrioletu vysune nahoru. Jakmile se počasí zhorší, stačí střechu opět zatáhnout. Jste tak během krátké chvíle chráněni proti dešti aniž byste museli opustit terasu.

Pro kompletní informace si prohlédněte brožuru Pergotex II (ENG).

 

 

Technické detaily:

 

Pergotex II výsuvná střecha Pergotex II odtokový systém  Pergotex II LED světla

Skládací systém Cabrio

 

Skládací systém Cabrio u Pergotex II je voděodolný, větruodolný a kompletně výsuvný.

Integrovaný odtok vody

 

Kontrolovaný odtok vody vede přes transportní odtokový kanál až do většího okapu v přední části pergoly. Látka jen tak chráněná proti nadměrnému množství vody.

Výkonné LED světla pro úžasně krásnou atmosféru

 

Na požádání lze integrovat LED osvětlení do horizontálních hliníkových příček.

 

 

 Prohlédněte si galerii:

 

Pergotex II Pergotex II Pergotex II
Pergotex II Pergotex II Pergotex II

 

Odkazy:

Weinor Pergotex II

Weinor Pergotex II (stránky výrobce)

 

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Youtube
19.1. 2016
Sledujte nás na sociálních sítích Facebook a Youtube

Připojte se ki naší komunitě a sledujte naše videa na našem Youtube kanále. Videa z realizací, ukázky designových výrobků přímo na místě montáže a další.

 

Systra Facebook a Youtube

 

Přidejte si naši Facebook stránku a nezmeškejte žádnou z našich novinek nebo fotogalerii z našich realizací. Můžete se zde na cokoliv zeptat formou zprávy nebo příspěvku, do pár minut vám odpovíme.

 

Youtube kanál Systra

 

 

Obloukové plisé
15.12. 2014
Obloukové plisé

Díky stroji na ohýbání extrudovaných hliníkových profilů jsme schopni vyrobit na míru plisé nebo žaluzii s přesným radiusem. Atypickému tvaru odpovídá i nepravidelné rozložení ložisek a vytahovacích šňůr. Vše je pečlivě spočítáno naším výrobním softwarem.

 

Zákazník si přál do svého okna něco jiného než klasickou žaluzii. Protože jsou okna v ložnici a rád si po ránu přispí, vybral si nepropustnou látku. Na fotografii můžete vidět, že realizace dopadla podle jeho přání. 

 

Odkazy:

Atypické plisé

 

Galerie:

 

Obloukové plisé      Obloukové plisé

Sítě proti hmyzu do střešních oken
13.5. 2014
Sítě proti hmyzu do střešních oken

Do střešních oken existuje celá řada stínících prvků proti prudkým slunečním paprskům. Ale kdo někdy spal v místnosti pouze se střešními okny v parném létě, ví, jak při otevřeném okně dokážou bzučící a bodající komáři znepříjemnit spánek.

 

Proto naše firma přišla s elegantním řešením svinovacích protihmyzových sítí - i při otevřeném okně jste proti nepříjemnému hmyzu chráněni. Nebraňte se příjemnému spánku na čerstvém vzduchu.

 

Odkazy:

Svinovací sítě proti hmyzu

 

Galerie:

 

Síť proti hmyzu do střešních oken