Zastínění střešních oken

 
 

 

Skládaná roleta plisé způsobila téměř revoluci v interiérovém stínění. Neuvěřitelná jednoduchost a čistý design učarují každého milovníka látkových bytových doplňků, který hledá alternativu ke klasickým roletám nebo žaluziím. Díky množství krásných látek s různou světelnou propustností si plisé zamilovali i bytoví architekti a designéři.

 

Látka se nenavíjí jako u klasické rolety, ale skládá se do tzv. „harmoniky“. Složené plisé tak zabírá minimum místa na okně a po roztáhnutí docílí krásného harmonikového efektu. Díky napínacímu systému lze svazek látky nastavit do libovolné polohy, můžete si tedy vybrat, zda si zastíníte pouze dolní nebo horní část okna. Plisé dovoluje i kombinaci dvou různých látek. Na jednom okně si tak můžete stáhnout polopropustnou látku a poté si na stejném okně vytáhnout zatemňující látku a užít si třeba oblíbený film nebo promítat fotky z dovolené. Plisé disponuje velkým množstvím různých typů pro standardní okna, střešní okna a světlíky či zimní zahrady. Nejjednodušší a zároveň nejoblíbenější je ovládání ručním madélkem. Plisé je možné dále ovládat šňůrkou, řetízkem nebo elektromotorkem.

 

Vyrábíme plisé typ DECOMATIC z originálních německých komponentů.

 

Plisé do střešních oken typ 2400 a 2415 si můžete objednat on-line v našem e-shopu.

 

 Plisé typ 2415  Plisé typ 2400
Typ 2415 ovládáním dvěma madélky Typ 2400 s ovládáním jedním madélkem

 

Další typy plisé najdete v podrobnějším přehledu typů.

 

Vlastnosti:

 

  • ovládání ručním madélkem, šňůrkou, řetízkem nebo elektromotorkem
  • snadná a šetrná montáž do zasklívací lišty, okenního křídla, do ostění nebo dle specifického požadavku
  • lze vyrobit i atypické šikmé a obloukové tvary

 

Do střešních oken nabízíme také svinovací sítě proti hmyzu z naší výroby. Dále vám rádi nabídneme i stínění do střešních oken ze sortimentu firmy Velux.