Šikmé exteriérové žaluzie EC 80 S

 
 

 

Exteriérové žaluzie jsou velmi oblíbenou venkovní clonou, která se v posledních letech stala standardem pro velkou většinu komerčních budov a nízkoenergetických či pasivních rodinných domů.

 

Díky jedinečné technologii lze vyrobit atypické venkovní žaluzie pro šikmé tvary oken. U atypických tvarů dochází k nestadardnímu zatížení všech nosných prvků v žaluzii a je třeba veškeré detaily pečlivě zohlednit. Díky speciálnímu typu ložisek a přesným matematickým výpočtům výrobního softwaru je šikmá exteriérová žaluzie jedinečným produktem na trhu. Lamely je možné vytahovat pouze ve standardní pravoúhlé části.

 

Pokud chcete svůj interiér zastínit a zároveň ochránit před nadbytečným teplem, jsou exteriérové žaluzie jedním z nejlepších řešení. Naklopením lamel lze snadno a rychle regulovat světlo v interiéru. Motorické ovládání se širokou škálou možností systému ovládání zase zajišťuje dokonalý uživatelský komfort. Žaluzii lze ovládat nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem, napojit na sluneční, větrnou nebo časovou automatiku či na inteligentní domácí systém.

 

Prohlédněte si možnosti ovládání.

 

Do předokenních žaluzií osazujeme motory od německého výrobce Geiger Antriebstechnik. Přečtěte si o této firmě na našem blogu v článku Motory Geiger Antriebstechnik 100% MADE IN GERMANY.

 

Přečtěte si jak se udržují exteriérové žaluzie na našem blogu v článku Jak pečovat o exteriérové žaluzie.

 

Vlastnosti:

 

  • lamela C se šířkou 65 mm, 80 mm a 80 mm flach nebo Z se šířkou 70 mm a 90 mm
  • ovládání motorem a nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem
  • možnost napojit žaluzii na sluneční, větrnou a časovou automatiku nebo domácí inteligentní systém
  • plynulý pohyb lamel zajišťují vodící lišty z extrudovaného hliníku nebo ocelové lanko
  • 60 měsíců záruka na motory Geiger