Screenové rolety

 
 

 

Screenové rolety jsou moderním exteriérovým stíněním, které vám zajistí ochranu před slunečními paprsky a přebytečným teplem aniž byste ztratili kontakt s vnějším prostředím. Díky sofistikované průmyslové textílii dostupné v mnoha barevných odstínech je screenová roleta zároveň funkčím, ale také designovým prvkem exteriéru.

 

Jedinenčný efekt screenové rolety spočívá v použité textílii. Screenová látka je utkána ze skelných vláken a potažená PVC. Druhou možností je látka Soltis, která je tkaná z polyesterových vláken, jež jsou během tkaní předepnuta, což zaručuje vysokou pevnost. Oba materiály jsou vysoce odolné proti vnějším vlivům, jsou stálobarevné a díky své pevnosti dokáží ochránit dokonce i před deštěm, sněhem či kroupami. Díky speciální jemné perforaci zaručují látky nejen dokonalou ochranu před sluncem, teplem a pohledy komlejdoucích, ale zároveň poskytují výhled z interiéru i když je roleta zatažená.

 

Screenová roleta se vyrábí v provedeních:

 

ZIPSCREEN. Látka je uchycena a vypnuta v postranních vodících lištách. Díky tomu je vysoce stabilní a odolná proti větru. V uzavřené pozici slouží i jako ochrana proti hmyzu.

 

SCREEN. Látka je volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo skrytá ve spodním lemu látky.

 

CABLE SCREEN. Vodící lišty jsou nahrazeny spodní lištou, která je vedena nerezovými lanky a připevněna pomoci upínáků k oknu nebo k podlaze.

 

Prohlédněte si možnosti ovládání.

 

Vlastnosti:

 

  • ovládání motorem a nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem
  • možnost napojení rolety na sluneční, větrnou a časovou automatiku
  • velký výběr kvalitních látek Screen nebo Soltis
  • montáž na rám okna (všechny typy) nebo do zaomítacího kastlíku (pouze u typů ZIPSCREEN a SCREEN)