15. března 2016

Znáte ten pocit, kdy se slunce skloní k obzoru a vy jste oslněni přestože je nad vámi vysunutá markýza? Seznamte se s výsuvným volánem Plus od výrobce Weinor, který tento problém jednou provždy vyřešil.

 

Výsuvný volán Plus

 

Výsuvný volán Plus je prakticky svislé prodloužení výsuvné markýzy. Po kompletním vysunutí markýzy máte možnost spustit ještě navíc svislou přední textílii, která zastíní i přední část vaší terasy a dopřeje vám také více soukromí. Abyste se necítili jako v uzavřeném prostoru, tak se volán Plus většinou vyrábí s textílií Soltis, která díky speciální jemné perforaci zaručuje nejen dokonalou ochranu před sluncem, teplem a pohledy komlejdoucích, ale také výhled do exteriéru.

 

Výsuvný volán Plus

 

Volán Plus lze ovládat motorem i klikou. U motorického ovládání je ve výsuvném profilu markýzy instalován druhý elektromotor, který spouští výsuvný volán. V tomto případě lze výsuvný volán spustit jen tehdy, kdy je markýza kompletně vysunutá. Lze také zkombinovat motorické ovládání markýzy a manuální klikové ovládání výsuvného volánu.

 

Podívejte se jak vypadá výsuvný volán v praxi:

 

 

Výsuvný volán Plus je možné použít u modelů Livona a Opal Design II.